Instalacje teletechniczne

W ofercie naszej firmy znajdują się instalacje teletechniczne wraz z ich ogromem możliwości. Najpopularniejsze instalacje teletechniczne to instalacje sieci komputerowych oraz instalacje monitoringu wizyjnego.

Proponowane przez nas Instalacje umożliwiają skuteczne i nieprzerwane działanie sieci komputerowej w firmie lub domu. Wraz z instalacjami technicznymi możemy zaproponować instalacje kontroli dostępu, wykrywania, sygnalizacji pożaru, telewizji, monitoringu CCV oraz systemy rejestracji czasu pracy. Ponadto w naszej ofercie instalacji teletechnicznych znajdują się instalacje komputerowe, do których możemy zaliczyć: systemy zarządzania budynkiem, instalacje telefoniczne, okablowanie strukturalne oraz sieci LAN.

Wybrane przez nas rozwiązania staramy się dostosować tak aby przyniosły maksimum korzyści a zarazem pozostały proste w obsłudze i zarządzaniu.
Nasze systemy tworzymy wykorzystując materiały oraz urządzenia wyłącznie wiodących producentów na rynku, co gwarantuje niezawodność całej instalacji.

Nasza Oferta:

  • instalacje kontroli dostępu z rejestracją czasu pracy,
  • instalacje monitoringu / telewizji przemysłowej CCTV,
  • instalacje inteligentnego budynku
  • Videodomofony i domofony

Pomożemy sfinansować zakup sprzętu oraz oprogramowania

Odwiedź nas

ul. Juliusza Słowackiego 13A

43-502
Czechowice-Dziedzice