Program do restauracji Bielsko-Biała

Z prowadzeniem własnej restauracji wiąże się ogromna liczba zadań do wykonania. Nie tylko trzeba zadbać o regularne dostawy świeżych produktów, przemyślane ułożenie menu, zatrudnienie kucharzy i kelnerów czy wybór dogodnej lokalizacji, którą goście będą chętnie odwiedzać. Do sprawnego działania lokalu gastronomicznego potrzeba również sporo narzędzi – zarówno tych mechanicznych, jak i elektronicznych.

Co istotne, w funkcjonowaniu restauracji liczy się przede wszystkim czas. Z tego względu właściciele lokali gastronomicznych starają się szukać sposobów na przyspieszenie różnych działań. Dzięki temu klienci są usatysfakcjonowani z obsługi, a personel może przyjmować większą liczbę zamówień, co z kolei wpływa na wzrost obrotów restauracji.

Program do restauracji, Bielsko-Biała – sposób na usprawnienie działania lokalu

Aby pracownicy lokalu mogli poprawić swoją efektywność, a jednocześnie ułatwić sobie realizację codziennych obowiązków, warto zaopatrzyć ich w specjalny program do restauracji. W Bielsku-Białej i wielu innych polskich miastach takie oprogramowanie doskonale się sprawdza ze względu na uporządkowanie wszystkich kwestii związanych z obsługą gości, kontaktem między kuchnią a kelnerami czy płatnością.

Świetnie zdajemy sobie sprawę z wyzwań w zakresie zarządzania obsługą, jakie stoją na drodze właściciela lokalu gastronomicznego. Właśnie z tego względu oferujemy funkcjonalne oprogramowanie, które znacznie ułatwia wyżej wymienione zadania oraz wiele więcej. Nasz program do restauracji w Bielsku-Białej i innych miastach to nieocenione narzędzie dla personelu każdego lokalu oferującego pyszne dania.

Program do restauracji, Bielsko-Biała – szeroki zakres możliwości

Oferowane przez nas oprogramowanie do restauracji, mimo że ma dość prostą konstrukcję, zapewnia ogrom możliwości. Przede wszystkim zostało przystosowane do użytkowania na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu do korzystania z niego kelnerzy, kucharze czy osoby za barem nie potrzebują niczego innego poza własnymi smartfonami. W ten sposób istnieje możliwość zminimalizowania kosztów na zakup dodatkowego sprzętu.

Co więcej, prezentowany program do restauracji w Bielsku-Białej bądź jakimkolwiek innym mieście pozwala na sprawne przyjmowanie rezerwacji oraz zamówień – nawet tych składanych przez internet. Oprogramowanie zapewnia również możliwość zarządzania nimi czy edycję i udostępnianie ich statusów. To znacznie ułatwia komunikację między kucharzami przygotowującymi dania a kelnerami przyjmującymi zamówienia oraz czekającymi na odbiór potraw. Co więcej, w bardzo prosty sposób obie strony mogą dodawać różne komentarze do każdej pozycji.

Program do restauracji, Bielsko-Biała – wsparcie pracy kelnerów

Kelnerzy stanowią bardzo ważny element całego restauracyjnego mechanizmu. Z tego względu kilka modułów w naszym programie powstało specjalnie z myślą o nich. Jednym z nich jest możliwość zainstalowania aplikacji na smartwatchu. Dzięki temu kelner może bardzo szybko podejrzeć na zegarku, kiedy zamówienie będzie gotowe oraz do którego stolika należy je zanieść.

Ponadto zadbaliśmy również o moduł ułatwiający przyjmowanie napiwków. Sprawia to, że kelner ma możliwość dodania do płatności dodatkowej kwoty za obsługę. Podobną opcję można również oddać do użytku samym klientom.

Odwiedź nas

ul. Juliusza Słowackiego 13A

43-502
Czechowice-Dziedzice