Kasy fiskalne Czechowice-Dziedzice

W swojej ofercie posiadamy  wybór kas fiskalnych ONLINE renomowanych polskich producentów

Każda kasa fiskalna w swym wyposażeniu oferuje szereg cech niezbędnych do sprawnego prowadzenia biznesu m. in.: wydajny akumulator, wytrzymała konstrukcja, mechanizm drukujący „drop – in” oraz udogodnienia komunikacyjne jak USB host czy też komunikację bezprzewodową. Dzięki modułowości, oferują szeroką możliwość rozbudowy o urządzenia peryferyjne.

Kasy fiskalne dla mechaników  o wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji, wręcz stworzonej z myślą o pracy w trudnych, zmiennych warunkach warsztatu samochodowego!
 

Na polskim rynku dostępnych jest mnóstwo modeli kas fiskalnych. Trzeba wiedzieć, jakie ich parametry będą najbardziej przydatne przy rejestrowaniu określonych usług medycznych.

Z powodu specyfiki swojej pracy prawnik powinien wybrać niedużą kasę fiskalną ONLINE. Im mniejsza, dyskretniejsza kasa ONLINE tym lepiej.
 

Nowoczesny design z pewnością wpasuje się we wnętrze każdego salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego

 
 

Kasy małe / mobilne

Ddpowiednie dla każdego przedsiębiorcy, który ceni sobie możliwość mobilnej sprzedaży, ma niewiele miejsca na ladzie sprzedażowej czy też potrzebuje kasy o małych gabarytach i prostej funkcjonalności. Kasy fiskalne małe/mobilne to poręczne i przenośne urządzenia, które są bardzo wygodne w eksploatacji.

 •  1579 netto wersja z modułem WiFi/Bluetooth
 • 1749 netto wersja z modułem 3G i kartą SIM

Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku.

 •  1549 netto wersja z modułem WiFi/Bluetooth
 • 1949 netto wersja z modułem 3G i kartą SIM

Kasa Mobile ONLINE jest mała, ale bardzo wydajna.

 •  1690 netto wersja z modułem WiFi/Bluetooth
 • 1749 netto wersja z modułem 3G i kartą SIM

Mobilna kasa fiskalna ONLINE z dotykową, kontekstową klawiaturą zapewniającą intuicyjną
obsługę.

Kasy średnie

Kasy o rozbudowanych funkcjach dostosowanych do specyfiki pracy małych i średnich punktów sprzedaży. Posiadają szereg udogodnień - NIP nabywcy na paragonie czy rozbudowana funkcja przypomnień - wspierających pracę kasjera, które w efekcie przyspieszają obsługę klienta. Kasy fiskalne Posnet są proste w obsłudze i charakteryzują się eleganckim designem.

 •  1349 netto wersja standard
 • 1479 netto wersja z modułem WiFi

To pierwsza kasa produkowana przez spółkę Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. w wersji
ONLINE. Jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna i funkcjonalna. Można do niej podpiąć szufladę
kasjerską, skaner kodów kreskowych, wagę, terminal płatniczy i komputer.

 •  1749 netto wersja standard
 • 1849 netto wersja z modułem WiFi

Kasę Posnet REVO ONLINE powstało na bazie sprawdzonej konstrukcji REVO. To kasa
zaprojektowana z myślą o punktach, w których istotna jest funkcjonalność, ergonomia i jednocześnie estetyka miejsca
sprzedaży.

 •  1549 netto wersja standard
 • 1649 netto wersja z modułem WiFi

Bingo Max to legendarna kasa w nowym wydaniu. Połączyliśmy niezawodną funkcjonalność jej
poprzedników z nową formą. Dzięki możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły komunikacji, kasa idealnie sprawdzi się w
małych i średnich przedsiębiorstwach.

Kasy fiskalne — najwyższa jakość

Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności, kasa fiskalna to podstawa udanego biznesu. To właśnie dzięki temu urządzeniu można łatwo i sprawnie rozliczać się z klientami. Bardzo ważne jest jednak, aby wybierać produkty najwyższej jakości, które okażą się niezawodne i będą skutecznie spełniały swoje zadanie przez długi czas. Właśnie takie produkty oferujemy w naszej firmie. Dostępne u nas kasy fiskalne (Czechowice-Dziedzice) sprawią, że prowadzenie własnej działalności będzie tak wygodne, jak jeszcze nigdy wcześniej.

Kasa fiskalna to urządzenie, którym podstawowym zadaniem jest zapisywanie wszelkich towarów oraz usług znajdujących się w asortymencie danej firmy oraz ewidencjonowanie wszelkich dokonanych transakcji. Bardzo ważne jest więc, aby kasa fiskalna posiadała odpowiednią liczbę PLU, czyli pojemność bazy towarów. Oferowane przez nas małe kasy doskonale sprawdza się w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej bądź produkcyjnej. Z kolei większe i bardziej zaawansowane modele, z większą bazą towarów, doskonale sprawdzą się w przypadku dużych podmiotów gospodarczych.

Kasy fiskalne Czechowice-Dziedzice — kompleksowe usługi

W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju kasy fiskalne (Czechowice-Dziedzice), które oferują użytkownikowi różnorodne funkcje. Ich największą zaletą jest fakt, że są niezwykle proste w obsłudze i nie wymagają skomplikowanych, długich szkoleń z zakresu ich obsługiwania. Wszystko to sprawia, że obsługa klienta staje się dużo szybsza i wygodniejsza.

Nasz sklep oferuje zarówno małe modele kas fiskalnych, jak i te większe. Pierwsze doskonale sprawdzą się dla osób, które cenią sobie przede wszystkim mobilną sprzedaż. Są one niezwykle poręczne i posiadają prostą funkcjonalność, która doskonale sprawdzi się podczas wykonywania codziennych czynności. Większe modele posiadają większą bazę LPU i mają niezwykle nowoczesny design. Dzięki temu będą niezwykle efektownie prezentowały się na ladzie sklepowej. Ponadto podłączenie do internetu sprawia, że sprzedawca na bieżąco może uzyskać dostęp do danych sprzedaży oraz raportów fiskalnych.

Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo oraz fachową obsługę. Mamy bowiem świadomość, że nie każda działalność jest taka sama, staramy się więc w sposób indywidualny dobrać najlepszą kasę fiskalną do potrzeb danego przedsiębiorcy.

Kasy fiskalne — dlaczego my?

Oferowane przez nas kasy fiskalne (Czechowice-Dziedzice) zostały wybrane już przez wielu przedsiębiorców, zarówno tych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i przez właścicieli dużych sklepów czy punktów usługowych. Najwyższą jakość oferowanych przez nas urządzeń potwierdzają przede wszystkim liczne opinie użytkowników w sieci. Zwracają oni uwagę zwłaszcza na liczne funkcje, łatwość w obsłudze oraz duża niezawodność. Ponadto tym, co wyróżnia nasze produkty, jest niezwykle konkurencyjna i bardzo atrakcyjna cena, która z pewnością przekona nawet najbardziej wymagających klientów.

Odwiedź nas

ul. Juliusza Słowackiego 13A

43-502
Czechowice-Dziedzice