Program do restauracji Wrocław

Prowadzenie restauracji z pewnością nie jest łatwym zadaniem, o czym zdążyło przekonać się już wielu przedsiębiorców. Wymaga to bowiem bardzo dużej precyzji. Nawet najmniejszy błąd podczas zbierania zamówienia czy wystawiania rachunku może po prostu sprawić, że klienci stracą zaufanie do danego lokalu. Jak więc można w prosty sposób temu zapobiec? Z pewnością najlepszym rozwiązaniem jest profesjonalny program do restauracji. Wrocław jest miastem, w którym każdy przedsiębiorca może nabyć sprawdzone i funkcjonalne oprogramowanie, które znacznie ułatwi prowadzenie biznesu.

Oprogramowanie do restauracji — nieoceniona pomoc w biznesie

Program do restauracji (Wrocław), jaki posiadamy w naszej ofercie, z pewnością stanie się dużym ułatwieniem podczas wykonywania codziennych obowiązków. Dzięki wykorzystaniu tabletów z nowoczesnym oprogramowaniem będzie można w znaczny sposób przyspieszyć obsługę oraz wyeliminować najczęściej pojawiające się pomyłki, które mogą kosztować właściciela restauracji niepotrzebne straty.

Oferowane przez nas oprogramowanie pozwala na automatyczne przesyłanie zamówień do komputera kucharza. Ponadto każde zamówienie można w każdej chwili modyfikować, a także dodawać niezbędne notatki. Natomiast kiedy danie jest gotowe do odbioru, kucharz może poinformować o tym fakcie kelnera za pomocą powiadomienia na tablecie czy zegarku typu Smartwatch. Sprawia to, że obsługa klientów stanie się dużo szybsza, a goście z pewnością chętniej będą odwiedzać dany lokal.

Program do restauracji Wrocław — nowoczesne wsparcie

Program do restauracji (Wrocław) obejmuje również specjalne oprogramowanie na smartfony. Jest ono specjalnie przystosowane na mniejsze ekrany, dzięki czemu obsługa klienta będzie jeszcze prostsza. Terminal Mini posiada wszystkie niezbędne funkcje systemu POSbistro i jest niezwykle intuicyjny w obsłudze. Ponadto nasz system pozwala na dużo sprawniejsze zarządzanie rezerwacjami. Obsługa na bieżąco będzie otrzymywała informacje o nadchodzących rezerwacjach, dzięki czemu w odpowiednim momencie będzie można przygotować stolik.

Ponadto nasze oprogramowanie ułatwia również zarządzanie zamówieniami online. Dzięki temu obsługa jest informowana, czy jest to zamówienie na wynos, czy też z odbiorem osobistym. Dzięki nam obsługa napiwków również stanie się dużo prostsza. Klient będzie mógł sam zdecydować, czy chce dodać napiwek, ponadto można również wygenerować specjalny raport napiwków. Z kolei aplikacja dla kelnerów oraz ekran kuchenny usprawni współpracę obsługi z kuchnią.

Program do restauracji Wrocław — dlaczego warto?

Nasze oprogramowanie to doskonałe wsparcie biznesu. Mogą z niego skutecznie korzystać zarówno właściciele małych lokali, jak i przedsiębiorcy posiadający sieć kilkuset placówek. Program do restauracji Wrocław to przede wszystkim najwyższa jakość, co potwierdzają zwłaszcza opinie użytkowników. Ponadto nasze usługi są dostępne w niezwykle korzystnej i bardzo konkurencyjnej cenie, która przekona nawet najbardziej wymagających klientów.

Odwiedź nas

ul. Juliusza Słowackiego 13A

43-502
Czechowice-Dziedzice