iPOS - innowacyjne rozwiązanie na rynku

 Urządzenie fiskalne, terminal płatniczy oraz system do zarządzania sprzedażą w jednym. Rozwiązanie zgodne z Polskim Ładem 

Żadna kasa fiskalna nie daje tylu możliwości. Kasoterminal iPOS drukuje nie tylko paragony, ale i faktury. Wystarczy, że podasz numer NIP, a kasoterminal sam pobierze aktualne dane z REGON. Twój klient otrzyma fakturę od ręki - bez pomyłek i przepisywania danych z wizytówki.

nowoczesny system kasowy

iPOS ma dla Ciebie kompleksowe rozwiązanie
Twój biznes ma własne potrzeby. Wybierz urządzenie, które spełni jego oczekiwania. Niezależnie od tego, jaki kasoterminal wybierzesz, otrzymasz dostęp do systemu iPOS web, dzięki któremu zarządzasz urządzeniami i analizujesz wyniki.

iPOS oferuje kompleksowe rozwiązanie dla gastronomii.

Dzięki kasoterminalowi iPOS spełnisz wymagania prawne, oszczędzisz i zapewniasz sobie większy komfort pracy.

Od 1 lipca 2021 roku musisz mieć kasę online. Aby odpowiednio przygotować się na zmiany w prawie, wybierz innowacyjny kasoterminal iPOS - system sprzedażowy, terminal bez dzierżawy i urządzenie fiskalne w jednym!

W salonie dbasz o to, aby Twoi klienci czuli się komfortowo. Z intuicyjnym, poręcznym iPOS-em smart, zapewnisz wygodę nie tylko swoim klientom, ale także sobie - pracując na dotykowym 3,5" ekranie i klawiaturze terminala.

iPOS smart to jeden z naszych kasoterminali, który świetnie sprawdzi się w każdej kancelarii, umożliwiając wygodną pracę na klawiaturze lub dotykowym ekranie 3,5’’

Wymiana oleju, rozrządu, klocków… Wiemy, że masz furę roboty. Dlatego skup się na swojej pracy, a resztę zostaw iPOS-owi!

Z naszą kasą online szybko wydrukujesz nie tylko paragony, paragony z NIP, ale i faktury VAT. Pełne dane kupującego zostaną pobrane automatycznie, nawet jeśli obsługujesz swojego klienta po raz pierwszy.

Podłączasz skaner i szybko obsługujesz klientów. Towar na wagę? Kładziesz go na szalce, a na kasoterminalu natychmiast pojawia się pozycja z przeliczoną ceną. Zamykasz paragon, a szuflada na gotówkę otwiera się automatycznie.

Akcesoria możesz wybrać u nas lub podłączyć własne.

Drukujesz paragony i faktury VAT z własnym logo

Klient prosi Cię o paragon z NIP lub fakturę? Nie ma problemu.
Wpisz numer NIP klienta, a kasoterminal sam pobierze aktualne dane z REGON. Szybko i bez pomyłek.
Chcesz spersonalizować paragon? Dodaj logo lub inny graficzny element.

Akceptujesz wszystkie formy płatności

Karta? Gotówka? Płatność telefonem, Blikiem? Za pomocą naszego kasoterminala obsłużysz każdą płatność i nie będziesz musiał przepisywać kwoty zamówienia z kasy na terminal.

I pamiętaj - terminal jest Twój, na własność - nie musisz płacić za jego dzierżawę.

Nie dopłacasz za łączność online

Każdy kasoterminal ma wbudowany moduł GSM zapewniający łączność bezprzewodową. Możesz go też podłączyć do własnej sieci poprzez wifi lub złącze ethertnet.

Zarządzasz magazynem i planujesz zakupy

Zabrakło popularnego towaru? Z iPOS zawsze masz to, czego potrzebują klienci. Jesteś na zakupach? W każdym momencie podejrzysz stany magazynowe i sprawdzisz listę zakupów na telefonie.

Ale to nie wszystko! W Twoim magazynie dodatkowo...

Pomożemy sfinansować zakup sprzętu oraz oprogramowania

Odwiedź nas

ul. Juliusza Słowackiego 13A

43-502
Czechowice-Dziedzice