Program do restauracji Rybnik

Skuteczne kierownictwo w branży gastronomicznej znacząco wiąże się z optymalizacją systemu sprzedaży kelnerskiej, kontrolą gospodarki magazynowej, a także implementacją szeregu udogodnień dla klientów zamawiających posiłki. Aby usprawnić działalność kadry pracowniczej w tym obszarze i zminimalizować ryzyko wystąpienia pomyłek przy składaniu zamówień przez gości, warto postawić na innowacyjne oprogramowanie. Nasza firma zajmuje się kompleksowym doradztwem oraz instalacją programów do restauracji. Rybnik to jedno z wielu miast w Polsce, w których realizujemy profesjonalne usługi w tym zakresie. Podejmujemy współpracę zarówno z nowymi punktami restauracyjnymi, jak i doświadczonymi przedsiębiorcami, którzy podejmują inwestycję w celu zwiększenia wydajności pracy.

Dlaczego warto postawić na sprawdzony program do restauracji? – Rybnik

Nie ulega wątpliwości, że skuteczny system sprzedaży kelnerskiej znacząco wpływa na jakość obsługi i optymalizację pracy. Obecne oprogramowania do restauracji tworzone są z myślą o swobodzie korzystania z nich na wielu urządzeniach tj. smartfony, smartwatche, czy tablety. Nowoczesne programy do restauracji otwierają nowe możliwości nie tylko przed pracownikami, ale i klientami. Możliwość składania zamówień, czy zapoznawania się z kartą menu za pośrednictwem smartfona to duże udogodnienia, które są istotne z punktu widzenia wielu konsumentów. Oferowane przez nas aplikacje pozwalają zbierać gościom restauracji punkty lojalnościowe. Pracownicy mogą także nawigować klientów w drodze do miejsca docelowego z poziomu telefonu, czy tabletu. Wszystkie te modyfikacje zapewniają ogromną płaszczyznę rozwoju dla przedsiębiorstw działających w branży gastronomicznej.

Program do restauracji – Rybnik | Nasza oferta

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który oferuje kompleksowe doradztwo w doborze odpowiedniego programu do restauracji. Rybnik to jedna z wielu miejscowości, w których podejmujemy współprace z inwestorami. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje pełnię profesjonalizmu i indywidualne podejście do każdego klienta. Oferowane przez nas oprogramowania zostały dokładnie przetestowane pod kątem jakości, sprawności i stabilności systemowej. Intuicyjny interfejs, możliwość instalacji na urządzeniach mobilnych, detalicznie opracowany moduł rezerwacji oraz zarządzania zamówieniami, łatwy w obsłudze panel administracyjny, czy kompatybilność z aplikacjami to tylko niektóre z udogodnień, które zapewniają oferowane przez nas systemy POSBistro i S4H.

Program do restauracji w Rybniku – współpraca z Icenet

Od samego początku działalności stawiamy na dobrą komunikację, indywidualne podejście do każdego konsumenta, terminowość w realizacji zleceń, a także profesjonalne poradnictwo na każdym etapie trwania współpracy. Po instalacji konkretnego oprogramowania w restauracji, nasza kadra specjalistów dogłębnie wyjaśnia sposób funkcjonowania systemu. Dzięki temu zarówno właściciele firmy, jak i pracownicy, są w pełni zapoznani z funkcjami programu.

Odwiedź nas

ul. Juliusza Słowackiego 13A

43-502
Czechowice-Dziedzice