Program do restauracji Katowice

Prowadzenie różnego rodzaju obiektów gastronomicznych wymaga sporego nakładu pracy, wysiłku, czasu czy cierpliwości. Wysokiej jakości obsługa tego typu obiektów to podstawa, jeżeli chcemy uzyskać zaufanie ze strony klientów, którzy będą zadowoleni z jedzenia. Sprawna obsługa klienta jest kluczowa, wiele osób denerwuje się, kiedy musi czekać zbyt długo na swoje zamówienie, a tym bardziej, jeśli otrzymują je zimne. Czasem bardzo trudno zapanować nad całą restauracją, kuchnią, kelnerami czy nawet marketingiem związanym z reklamą obiektu. Tutaj z pomocą przychodzą różnego rodzaju oprogramowania do restauracji, które to wszystko ułatwią.

Jeżeli potrzebujesz takiej aplikacji, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Oferujemy nowoczesne, innowacyjne i zgodne ze standardami jakości oprogramowanie, które idealnie trafia w każdego przedsiębiorcę zajmującego się gastronomią. Przede wszystkim przyspiesza obsługę i eliminuje wszelkie możliwe błędy, które niestety w tak intensywnej branży potrafią zdarzyć się często. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo ciężka bywa praca w gastronomii, dlatego nasza aplikacja idealnie dopasowuje się nie tylko do managera restauracji, ale także do kelnerów czy kucharzy. Spełni potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Dzięki wachlarzowi zalet, jakimi się wyróżnia, wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu w rynku gastronomicznym.

Program do restauracji – zalety oferty – Katowice

Oferujemy wyłącznie sprawdzone, certyfikowane i testowane oprogramowanie, które ma za zadanie ułatwić i usprawnić Twoją pracę. Jedyna taka aplikacja, która jest polecana przez specjalistów na rynku. Mając świadomość powagi pracy w gastronomii, wyszliśmy naprzeciw z inicjatywą stworzenia aplikacji, która ułatwi kompleksowo wszystkie kwestie związane z obsługą klienta.

Jest to jedyne takie urządzenie na rynku, które ułatwia pracę wszystkim pracującym w obiekcie gastronomicznym. Jest to bardzo łatwe w obsłudze i intuicyjne oprogramowanie, które nie działa wyłącznie na tabletach. Potrafi idealnie dopasować się do mniejszych urządzeń, m.in. takich jak smartwatche. Pozwala na szybszą obsługę zarówno w lokalu, jak i poza nim. Dzięki wbudowanemu systemu rezerwacji, możesz je obserwować i zarządzać nimi kiedy chcesz, a o każdej nowej nasza aplikacja natychmiast Cię powiadomi. Oprócz tego daje możliwość Twoim klientom zamawiać jedzenie z Twojego lokalu w dowolnej chwili, w wybranych przez nich sposób, czy to z odbiorem własnym, czy dowozem. Ponadto każdy Twój gość może swobodnie przeglądać w tym oprogramowaniu całą kartę dań wraz z ich zdjęć, a także pokieruje ich do Twojego lokalu, czy też pozwoli na zbieranie punktów lojalnościowych. Poza tym usprawnia kontakt między kelnerami, kuchnią czy barem. Dzięki zastosowaniu aplikacji, będą oni mogli porozumiewać się między sobą na odległość, ale również ułatwi im zbieranie napiwków. Nasze oprogramowanie daję naprawdę sporo możliwości, a to tylko nieliczne z nich.

Program do restauracji Katowice – dlaczego my?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną, która zna potrzeby swoich klientów i wychodzi im naprzeciw z innowacyjnymi rozwiązaniami. Wyróżniamy się pozytywnymi opiniami, uznaniem, zaufaniem oraz atrakcyjnymi cenami. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Odwiedź nas

ul. Juliusza Słowackiego 13A

43-502
Czechowice-Dziedzice